Obří aligátor se přišel podívat na trénink kanadského Toronta

Fotbal nechybí jenom fanouškům, ale i zvířatům. Nečekaný vetřelec se vloudil na trénink fotbalistů Toronta, kteří se na Floridě připravovali na zápas zámořské obdoby Ligy mistrů. Po trávníku si to mašíroval dost velký aligátor, který hráče pořádně překvapil.

Takového pozorovatele torontští hráči asi jen tak zase mít nebudou. Trénink na zápas MLS proti mexickému týmu Cruz Azul probíhal stejně jako jindy, jenže najednou fotbal nikoho nezajímal. Na hřiště totiž napochodoval obrovský aligátor.

Fotbalisté Toronta zvíře z uctivé vzdálenosti pozorovali a byli u vytržení. „To je poprvé, co vidím ve svém životě aligátora. Je dobré být na Floridě, tohle jsem v Torontu nikdy neviděl,“ řekl konžský záložník Chris Mavinga. Jenže stačilo, aby se zvíře trochu pohnulo a hráči už takové nadšení nesdíleli.

Ječeli a dali se na útěk. Poté však opět se zájmem sledovali, jak se zvíře snaží z trávníku vystrnadit muž na golfovém vozíku. Golfisté se s podobnými případy setkávají pravidelně. V Jižní Karolíně třeba nedávno přistál míček přímo na aligátorově hřbetu. Fotbalisté však z nečekaného setkání zřejmě budou mít zážitek na celý život.

Autor Václav Prokůpek

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *